Modernist Peyzaj Logo

Hizmetlerimiz

Mimari Proje ve Görselleştirme

Mimari Proje ve Görselleştirme

Peyzaj Planlamaya göre mikro ölçekli projelerdir. Peyzaj; doğal ve kültürel tüm yaşam alanlarının alanın işlev, estetik, sanat ve insan ihtiyaçları düşünülerek belirli kurallar çerçevesinde tasarlanıp çizilmesidir.

Bitkisel Peyzaj

Bitkisel Peyzaj

Küçük ölçekten büyük ölçeğe her alanda uygulama tecrübesine sahip olan firmamız, anahtar teslim uygulamalarda kaliteli ve problemsiz taahhüt hizmetleri vermektedir. Firmamız özel ve kamu ihaleleri kapsamında pek çok şirkete taşeronluk yapmakta, taahhüt etmiş olduğu uygulamalardan kesin kabul sürecine kadar sorumlu olup, zamanında teslim etmek üzere iş organizasyonu yaparak çalışmalarını sürdürmektedir.

Alt Yapı Mühendisliği

Alt Yapı Mühendisliği

Alt yapının ihtiyaçları ve gereksinimleri, mevcut durumun analizi, gelecekteki taleplerin belirlenmesi, teknik, ekonomik, çevresel ve sosyal faktörler göz önünde bulundurularak yapılır.

Sert Zemin

Sert Zemin

Sert Zemin kaplamaları peyzaj mimarisinde önemli bir yer tutmaktadır. Doğal taşlarla yapılan bu kaplamalar peyzaj planlamalarının hem estetik açıdan hem de modern açıdan bir bütünlük içerisinde olmasını sağlamaktadır.

Aydınlatma Elemanları

Aydınlatma Elemanları

Peyzaj aydınlatması gerek konutsal gerekse kamusal dış mekanların güzelliğini inanılmaz ölçüde artırır. Bu mekanların gündüz olduğu gibi gece de kullanımına imkan verir ve peyzaja büyüleyici bir boyut kazandırır

İç Mekan Dizayn

İç Mekan Dizayn

İç Mekanda Peyzaj Mimarı Perspektifinden Modern Dokunuşlar Yaratmaya Devam Ediyoruz..

Bahçe Bakımı

Bahçe Bakımı

Hayalinizdeki bahçeye, balkona, terasa ya da iç mekanlara kavuşabilmenin yolu, bu alanları süsleyen bitkilerinize periyodik bakım yapmaktan geçer.

Cnc Corten Kesim

Cnc Corten Kesim

Dünyada birçok ünlü yapıda görülen corten panelin avantajları oldukça fazladır.